Digitální nomádství

Co to vlastně je digitální nomádství?

Tohle slovní spojení jsme uslyšeli poprvé asi před dvěma lety. Bylo to na Cestovatelském festivalu Kolem Světa konkrétně na přednášce Matouše Vinše a ihned nás nadchlo. Digitální nomádství je zjednodušeně možnost pracovat kdekoliv na světě, kde je možnost se připojit na internet (klidně i z domova). Tedy ideální volba pro cestovatele, kteří se neohřejí na jednom místě moc dlouho nebo třeba i pro lidi unavené z každodenního docházení do práce.

My, digitální nomádi? Spíš digitální hovádi.

Když jsme na vysoké finišovali poslední rok a při tom docházeli do práce, začali jsme s podnikáním na Amazonu. Ze skvělé myšlenky se postupem času stala ne tak skvělá myšlenka. V tomto odvětví je mnoho skrytých úskalí, špatná komunikace ze strany Amazonu a obrovská konkurence. Tahle zkušenost nám sebrala téměř celý rok a my si řekli, takhle ne a příště mnohem lépe!

Přes zklamání za lepšími zítřky.

Posledních několik měsíců jsme nechali Amazon organicky plynout a soustředili se na hledání alternativy. Dali jsme tomu volný průběh a řešení k nám přišlo víceméně samo. Jak už jsme zmínili v rubrice O nás, na cestování milujeme poznávání nových lidí. Kromě přátelství na celý život si člověk může odnést i spoustu inspirací a jednu takovou inspiraci nám předhodila Lauren (super člověk, se kterým se Barča a Adél potkaly na Kostarice).

Lauren – sluníčko v bílém! <3

Yes, to je ono!

Našli jsme online podnikání, které podporuje zdraví a udržitelnost, má skvělý potenciál, výbornou komunitu pozitivně smýšlejících lidí. Tohle pro nás má smysl.

Když už tedy víš, co znamená digitální nomádství, chtěl by si se jím stát? Zajímáš se o vlastní zdraví, ale i zdraví Tvých blízkých? Jsi ambiciozní, pozitivně smýšlející človíček, co dělá věci jinak? Není ti lhostejná příroda? Chceš se stát finančně i časově nezávislým?
.
.

Pokud jsi na všechny otázky odpověděl ano, pak hledáme právě Tebe!